Personele bezetting

Clustering 2019-2020

Basisschool het Avontuur werkt met clusters. In een cluster werken de leerkrachten van de diverse groepen nauw samen wat betreft het verzorgen van instructie en het begeleiden van het leerproces.
Cluster 1 Ma Din Woe Don Vrij  
Unit 1-2  Mirjam Burgers Mirjam Burgers Mirjam Burgers Beppie Verheesen Beppie Verheesen mirjam.burgers@innovo.nl
beppie.verheesen@innovo.nl
Unit 3-4 Samira
Mulderij
Samira
Mulderij
Samira
Mulderij
Monique van Overbeek Monique van Overbeek samira.mulderij@innovo.nl;
monique.vanoverbeek@innovo.nl 
OWO   Annelies Cleven   annelies.cleven@innovo.nl
Vervanger     Monique van Overbeek Carola Grispen Carola Grispen carola.grispen@innovo.nl
Cluster 2 Ma Di Woe Don vrijd  
Unit 5-6 Eric Kleijnen Eric Kleijnen Eric Kleijnen Eric Kleijnen Eric Kleijnen eric.kleijnen@innovo.nl
Unit 7-8 Evan Stols Evan Stols Evan Stols Evan Stols Evan Stols evan.stols@innovo.nl
OWO   Anke Haagmans   Anke Haagmans Anke Haagmans anke.haagmans@innovo.nl
Meer-begaafdheid Bart Jennen Bart Jennen       bart.jennen@innovo.nl
IB** Marina Meijers Marina Meijers   Marina Meijers   marina.meijers@innovo.nl
Dir. Nelly Bergers Nelly Bergers Nelly Bergers Nelly Bergers   nelly.bergers@innovo.nl
                   

OWO*: onderwijsondersteuner; IB**: interne begeleider

Kennismaken